Oyun | Tutkuyuz.Net
Hoşgeldin. Seni tekrar burada görmek harika!
Anasayfa / Genel / Renkli Boncuklar Patlat
Renkli Boncuklar Patlat
Toplam Ziyaret: 1.474 defa Favorilerime Ekle Arkadaşına Gönder
<a href="http://oyun.tutkuyuz.net/renkli-boncuklar-patlat.htm">Renkli Boncuklar Patlat </a>
» Oynama Şekli

Renkli Boncuklar Patlat
Aynı iki renkteki boncuğu patlat. Amaç sona hiç boncuk bırakmamak. Renkli Boncuklar oyunu.

Nasıl Oynanır?
Fare ile tıkla.

Rastgele Oyunlar

  • Su Balonu PatlatSu Balonu Patlat Su Balonu Patlat Oyundaki amaç en az 3 tane olmak üzerine aynı renkli olan balonlara atıp patlatmak. Nasıl Oynanır? Fare ile aynı renk balonlara atıp vur.
  • Hızlı Balon PatlatHızlı Balon Patlat Hızlı Balon Patlat Oyundaki amaç en az 3 tane olmak üzere rekleri belli belli olan balonları atıp patlatmak. Nasıl Oynanır? Fare ile aynı renklere atın.
  • Küre PatlatmaKüre Patlatma Küre Patlatma Bu oyunda amaç size verilen süre içerisinde an fazla küreyi patlatmaktır. Arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz ve stres atabileceğiniz keyifli bir oyun. Küre Patlatma oyunu. Nasıl Oynanır? Ekranda çıkacak olan küreleri fareyle tutup merkezdeki küreye çarpın.
  • Renkli Balonlara DokunRenkli Balonlara Dokun Renkli Balonlara Dokun Balonlara dokun! Ama her balonu ancak kendi renginde patlatabilirsin. Renkli Balonlara Dokun oyunu. Nasıl Oynanır? Fareyle balonları patlat, rengini değiştirmek için A=kırmızı, yeşil= ''D'', mavi=''S'', mor= ''F'' ye basın.
  • Oyuncak DüşürOyuncak Düşür Oyuncak Düşür Balonları patlatarak düşen oyuncakları toplayın. Nasıl Oynanır? Fare ile aynı renk balonları vurup düşen oyuncakları topla.