Oyun | Tutkuyuz.Net
Hoşgeldin. Seni tekrar burada görmek harika!
Anasayfa / Genel / Kayan Topları Patlat
Kayan Topları Patlat
Toplam Ziyaret: 9.023 defa Favorilerime Ekle Arkadaşına Gönder
<a href="http://oyun.tutkuyuz.net/kayan-toplari-patlat.htm">Kayan Topları Patlat </a>
» Oynama Şekli

Kayan Topları Patlat
Yukardan yavaşça toplar inmekte, zaman kaybetmeden aynı renkte en az üç topu patlat.

Nasıl Oynanır?
Fare ile topu fırlatcağın yeri belirle ve farenin sol tuşuna basarak topu gönder.

Rastgele Oyunlar

  • Demir ToplarDemir Toplar Demir Toplar Demirci ocağında renkli demir toplarını patlat. Aynı renkte olan en az 3 tane demir topunu yanyana getir ve patlat. Nasıl Oynanır? Fare ile oka yön ver ve demir topunnu farenin sol tuşu ile fırlat.
  • Çılgın BaloncularÇılgın Baloncular Çılgın Baloncular Tetris tarzında olan bu oyun ister arkadaşınıza karşı, ister bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Oyunda aynı renkte olan en az 3 balonu yanyana getirerek patlatmak. Yukardan aşağı inen duvar olucaktır, o duvar en kötü oyunu sergileyende hızla aşağı inecektir. Nasıl Oynanır? Birinci oyuncu, " A, D " tuşları ile pompa ucundaki balonu hareket ettirir ve uzun tuş ile hava pompalar. İkinci oyuncu, pompa ucundaki balonu "Sağ ve Sol Yöntuşları " ile hareket ettirir, " 0 " ile...
  • Balon PatlatıcısıBalon Patlatıcısı Balon Patlatıcısı Renkli balonları balon fırlatıcısı ile patlat. Aynı renkte balonları patlatabilirsin bunun içinde en az üç renkte balonu denk getirmelisin. Nasıl Oynanır? Fare ile fırlatıcıya yön verip farenin sol tuşu ile balonu gönderebilirsin.
  • Su Balonu PatlatSu Balonu Patlat Su Balonu Patlat Oyundaki amaç en az 3 tane olmak üzerine aynı renkli olan balonlara atıp patlatmak. Nasıl Oynanır? Fare ile aynı renk balonlara atıp vur.
  • Hızlı Balon PatlatHızlı Balon Patlat Hızlı Balon Patlat Oyundaki amaç en az 3 tane olmak üzere rekleri belli belli olan balonları atıp patlatmak. Nasıl Oynanır? Fare ile aynı renklere atın.